Webinarium „Trudne sprawy”

web150414Zapraszamy na webinarium dotyczące wspierania dzieci wtedy, kiedy stykają się one z poważnymi i trudnymi tematami takimi jak śmierć, czyjaś choroba itp. Będziemy mówić o tym, jak rozmawiać z dziećmi oraz o tym, w jakim wieku dzieci są gotowe na radzenie sobie z różnymi informacjami.

Chcemy też, żeby spotkanie było też dla każdego z uczestników okazją do przemyślenia własnego podejścia do różnych trudnych spraw tak, aby każdy mógł sobie sam ułożyć jak chce rozmawiać ze swoim dzieckiem i co mu mówić.

Trudne sprawy

Termin warsztatu online: 15 kwietnia, godz. 21.00

W trakcie webinarium dowiesz się:

  • o rozwoju dziecka i o tym,  jak wpływa on na to, co dziecko może zrozumieć
  • jak zadbać o poczucie bezpieczeństwa dziecka
  • co mówić dziecku, a czego lepiej nie
  • co robić, kiedy dziecko usłyszało już coś, co je wystraszyło

Prowadzący: Agnieszka Stein, psycholog pracujący z dziećmi i rodzicami oraz mama dziecka w wieku szkolnym. Pomaga rodzicom poprzez warsztaty i indywidualne konsultacje, a także wspiera ich poprzez opiekę psychologiczną nad ich dziećmi w przedszkolach i gimnazjum. Wierzy w rodzicielstwo oparte na wzajemnym szacunku i bliskich, pełnych miłości relacjach. Jest autorką książki „Dziecko z bliska”. Prowadzi stronę internetową poświęconą takiemu rodzicielstwu www.dzikiedzieci.pl .

.

.

Czas trwania: ok. 2h Ilość uczestników: max. 23 + prowadzący + gospodarz

Uczestnicy po spotkaniu otrzymają również dostęp do nagrania z webinarium (zapis audio, prezentacja i czat).

Cena: 25 zł

MC900441439Zapisy na webinarium odbywają się poprzez sklep internetowy, w którym można złożyć zamówienie, a następnie dokonać zapłaty. Po dokonaniu zapłaty za warsztat, otrzymasz dalsze informacje na temat sposobu logowania na to spotkanie.

Gwarancja: Jeśli z powodów technicznych nie uda ci się zalogować się na webinarium i wyślesz maila na adres i.lenkiewicz@przedporodem.pl (lub sms 793 330 990) do godz. 21.15 (w dniu warsztatu) informując nas o tym, zwrócimy ci pieniądze na podane przez ciebie konto. Maile i smsy wysłane po tej godzinie nie upoważniają do skorzystania z gwarancji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *