Webinarium „Alternatywna edukacja”. Edycja II

web100314Zapraszamy na webinarium rodziców zainteresowanych różnymi alternatywnymi formami edukacji takimi jak edukacja domowa, edukacja demokratyczna itp a także alternatywnymi do tradycyjnych metodami przekazywania wiedzy. .

„Alternatywna edukacja”

.

.

Termin warsztatu online: 10 marca, godz. 21.00

Podczas warsztatu dowiesz się:

  • jak może wyglądać taka edukacja, jakie są jej zalety i wady. Postaramy się też rozwiać różne wątpliwości jakie mają rodzice
  • jak aktualna wiedza na temat tego jak uczy się mózg, może pomóc dorosłym we wzbogacaniu sposobów, w jaki dzieci się uczą

Mamy nadzieję, że również rodzice, którzy nie planują rezygnacji z tradycyjnej edukacji, znajdą w tym webinarium wiele inspirujących pomysłów na wspieranie rozwoju własnych dzieci.

Prowadzący: Agnieszka Stein, psycholog pracujący z dziećmi i rodzicami oraz mama dziecka w wieku szkolnym. Pomaga rodzicom poprzez warsztaty i indywidualne konsultacje, a także wspiera ich poprzez opiekę psychologiczną nad ich dziećmi w przedszkolach i gimnazjum. Wierzy w rodzicielstwo oparte na wzajemnym szacunku i bliskich, pełnych miłości relacjach. Jest autorką książki „Dziecko z bliska”. Prowadzi stronę internetową poświęconą takiemu rodzicielstwu www.dzikiedzieci.pl . .

.

Czas trwania: ok. 2h Ilość uczestników: max. 23 + prowadzący + gospodarz

Uczestnicy po spotkaniu otrzymają również dostęp do nagrania z webinarium (zapis audio, prezentacja i czat).

Cena: 20 zł MC900441439Zapisy na webinarium odbywają się poprzez sklep internetowy, w którym można złożyć zamówienie, a następnie dokonać zapłaty. Po dokonaniu zapłaty za warsztat, otrzymasz dalsze informacje na temat sposobu logowania na to spotkanie.

Gwarancja: Jeśli z powodów technicznych nie uda ci się zalogować się na webinarium i wyślesz maila na adres i.lenkiewicz@przedporodem.pl (lub sms 793 330 990) do godz. 21.15 (w dniu warsztatu) informując nas o tym, zwrócimy ci pieniądze na podane przez ciebie konto. Maile i smsy wysłane po tej godzinie nie upoważniają do skorzystania z gwarancji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *