Webinarium „Jak wyznaczać dziecku granice?”

Granice odgrywają istotną rolę w procesie uczenia się i odkrywania świata przez dziecko. Zapewniają mu poczucie bezpieczeństwa i pozwalają sprawniej poruszać się w świecie.

Czy musimy je wyznaczać? Jak czuje się dziecko mające wytyczone granice, a jak czuje się dziecko bez nich? Jak wyznaczać granice nie ograniczając przy tym naturalnego rozwoju dziecka? Jak pomóc dziecku zrozumieć reguły rządzące światem? Czym są kary, nagrody i naturalne konsekwencje? Jak się nimi posługiwać?

Jeśli pragniesz usłyszeć odpowiedzi na te i podobne pytania zapraszamy na webinarium:

Jak wyznaczać dziecku granice?

.

Termin warsztatu online:   8 maja, godz. 21.00

Podczas  webinarium dowiesz się:

  • Jakie są trzy podejścia w sposobie wytyczania granic: restrykcyjne, przyzwalające i demokratyczne.
  • Czym jest metoda naturalnych konsekwencji?
  • Czy zawsze można ją stosować?
  • Jaka jest różnica między karą, nagrodą a naturalną konsekwencją?

Prowadzący: Maja Szatkowska,
psycholog, mama półrocznej Ady, autorka warsztatów dla dzieci i rodziców, wspiera rodziców w trakcie indywidualnych konsultacji, a także pełni funkcję koordynatora do spraw zajęć w ideowni.

.

.

Czas trwania: ok. 2h

Ilość uczestników: max. 23 + prowadzący + gospodarz

Uczestnicy otrzymają również po spotkaniu dostęp do nagrania z webinarium (zapis audio, prezentacja i czat).

Cena: 20 zł

Zapisy na webinarium odbywają się poprzez sklep internetowy, w którym można złożyć zamówienie, a następnie dokonać zapłaty.

Po dokonaniu zapłaty za warsztat, otrzymasz dalsze informacje na temat sposobu logowania na to spotkanie.

Gwarancja: jeśli z powodów technicznych nie uda ci się zalogować się na webinarium i wyślesz maila na adres i.lenkiewicz@przedporodem.pl do godz. 21.20 (w dniu warsztatu)  informując nas o tym, zwrócimy ci pieniądze na podane przez ciebie konto. Maile wysłane po tej godzinie nie upoważniają do skorzystania z gwarancji.

0 myśli nt. „Webinarium „Jak wyznaczać dziecku granice?””

  1. Webinarium bardzo mi się podobało. Szczerze mówiąc czuję jeszcze niedosyt:) Takie spotkania to fantastyczny pomysł. Nie dość, że można „na żywo” podzielić się doświadczeniem z innymi kobietami, to jeszcze posłuchać rady specjalistki. Prowadząca była bardzo życzliwa i starała się odpowiedzieć na wszystkie pytania, mimo iż było już w zasadzie po czasie trwania webinarium. Sama tematyka webinarium jest bardzo przydatna. Myślę, że przydałaby się jego kontynuacja:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *